Aranżacje wnętrz, kuchnie, wyposażenie wnętrz - studioinconcept.pl

InConcept to unikalne studio wyposażenia wnętrz, w którym szybko i sprawnie pomożemy Ci znaleźć wszystkie elementy umeblowania i oświetlenia Twojego wymarzonego wnętrza.

U nas znajdziesz nieograniczone spektrum inspiracji i bardzo szeroką ofertę różnorodnych marek kilkudziesięciu producentów.

Wyposażamy wnętrza na każdym etapie budowy domu, zarówno w ramach procesu projektowania, jak i wyłącznie poprzez sprzedaż naszego asortymentu do gotowych wnętrz, również w ramach uzupełnienia już istniejącego wyposażenia. Pomagamy też profesjonalnie dobrać oświetlenie!

Prawidłowo zaaranżowane oświetlenie pozwala uwypuklić wszystkie zalety mieszkania, stworzyć wymarzony nastrój czy też w pełni wykorzystać funkcjonalny potencjał danego wnętrza. Oferujemy zatem szeroką gamę lamp - od nowoczesnych po bardziej klasyczne. Nasz asortyment to zarówno lampy uznanych na świecie producentów z Włoch, jak i szeroka oferta rodzimych dostawców, w których także drzemie ogromny potencjał. Z przyjemnością oświetlimy Państwa wnętrza! Decydując się na zakup oświetlenia w naszym studio, otrzymasz projekt aranżacji oświetlenia gratis!

Nasz zespół tworzą doświadczeni projektanci. Jesteśmy po to by koncepcja wnętrza zachowała spójność. W dobie nieskończenie szerokiej oferty produktowej zakup mebli i dodatków bywa przytłaczający. Dlatego warto skorzystać z naszego doświadczenia, oszczędzając swój czas.

Nasze Marki

Meble

ROM
Sits
Pianca
Inspirium
Meble Nova

Lampy

Foscarini
Flos
Shilo
Cleoni