Aranżacje wnętrz, kuchnie, wyposażenie wnętrz - studioinconcept.pl

Przygotowywanie i celebracja posiłków to już nie tylko zwykła codzienność, ale często także twórcza pasja. Kuchnia to serce domu, dlatego poznanie Państwa oczekiwań co do wymarzonej przestrzeni kuchennej to nasz główny cel.

Projektując wsłuchujemy się w Państwa Potrzeby. Tylko połączenie jakości na najwyższym poziomie z estetyką i idealnie dopracowanym projektem daje gwarancję długotrwałej satysfakcji.

Pomożemy ci stworzyć kuchnię Twoich marzeń.

Co nas wyróżnia

Wyprodukowane by trwać „built to last” - 120 lat doświadczenia niemieckiego producenta Häcker.

Nasze kuchnie są produkowane na najwyższym poziomie jakości i wykończenia, niemożliwym do osiągnięcia przez pracownie stolarskie. W połączeniu ze zindywidualizowanym i „uszytym na miarę” projektem tworzymy najwyższą jakość, potwierdzoną wieloletnią gwarancją producenta. Doświadczenia dotychczasowych klientów i ponad stu-letnia historia marki gwarantuje, że kuchnie będą funkcjonować w Państwa domach przez dekady, ciesząc oko wybranym designem i nieustającą trwałością produktów topowego niemieckiego producenta.

Oferowane przez nas kuchnie produkowane są od 1898 roku! 120 lat doświadczenia mówi samo za siebie.

GWARANCJA

Najwyższa jakość i niezawodność naszych produktów pozwala nam oferować aż 5 letni okres gwarancji. W razie jakichkolwiek potrzeb w zakresie regulacji lub innych nieprzewidzianych zdarzeń mogą Państwo liczyć na naszą szybką i profesjonalną pomoc. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty, budując z naszymi klientami relacje ukierunkowane na kolejne dekady i pokolenia.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość naszych kuchni została potwierdzona licznymi certyfikatami, które wyróżniają markę wśród jej konkurentów:

Wszystkie produkty drewniane z kompletnej palety modeli Häcker Küchen spełniają wysokie wymagania norm amerykańskich w zakresie dopuszczalnych limitów zawartości formaldehydu, którego zawartość jest wyraźnie poniżej granic wyznaczonych przez normy europejskie, co daje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zgodności z naturą.

Häcker jest odpowiedzialny za środowisko i aktywnie uczestniczy w programach proekologicznych (m.in. dosadzania lasów), gwarantując pochodzenie drewna wyłącznie z właściwych źródeł.

Obrzeża naszych mebli są wodoodporne, wytrzymałe i dzięki niewidocznej fudze wyróżniają się znakomitym wyglądem. Purresist to perfekcyjna ochrona dla mebli.

Certyfikat Tuv - TUVReinharfd świadczy o tym, że nasze kuchnie są regularnie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa. Przyznany naszym produktom znak zgodności GS, dosłownie znaczy "sprawdzony pod względem bezpieczeństwa”.

NIEPOWTARZALNE WZORNICTWO

Każdego roku przedstawiamy Państwu spektrum nowości materiałowych zgodnych z ogólnoświatowymi trendami i designem. Proponowane przez nas produkty złożone są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, których paleta jest bardzo szeroka:

 • drewno
 • łupek naturalny
 • ceramika
 • beton
 • szkło
 • lakier

NIEBANALNE ROZWIĄZANIA

Reddot - sprzedawane przez nas produkty charakteryzują się niebanalnym designem docenionym prestiżowymi nagrodami.

Proponowane przez nas rozwiązania odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Detal naprawdę się liczy!

 • Wygodne systemy organizacji MOVE z naturalnych materiałów
 • Ergonomiczny system bezuchwytowy ART
 • Dyskretne systemy oświetlenia
 • Elektroniczne rozwiązania
 • Udogodnienia dla przechowywania nietypowych sprzętów AGD
 • SENSOMATIC - elektroniczny system otwierania szafek
 • SOUND SYSTEM - system nagłośnienia Bluetooth

Produkty

Classic
Systemat
Systemat Art

Za kulisami