aranżacje wnętrz

Studio inConcept - w trosce o czas i wygodę Klientów - oferuje usługę profesjonalnego projektowania i aranżacji wnętrz. Zakres działania opiekującego się naszymi klientami projektanta jest zawsze dostosowany do indywidualnych oczekiwań klienta. Usługa aranżacji może polegać na kompleksowym doradztwie i nadzorze projektowym, lub też ograniczyć się wyłącznie do opracowania koncepcji aranżacji wnętrza.

Indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta to nasz priorytet. Wychodzimy z założenia, że wnętrze kształtowane przy udziale projektanta powinno być w głównej mierze odpowiedzią na potrzeby konkretnego Klienta, wspieranego przez fachową wiedzę i pomysły architekta wnętrz. Niebanalne pomysły i profesjonalna współpraca z ekipami remontowymi pozwalają szybko i sprawnie zamienić wypracowane koncepcje w rzeczywistość, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów i czasu naszych klientów, którzy mogą powierzyć pod naszą opiekę praktycznie każdy etap procesu wykończenia ich domu. Kompleksowa opieka projektanta zapewnia wyjątkowy komfort stałego wsparcia osobistego projektanta, który pomaga podejmować kluczowe decyzje i koordynować wszystkie elementy składające się na skomplikowany i niejednokrotnie stresujący proces wykończenia wnętrza.

Nasze projekty to głównie prostota i ponadczasowość. Inspirują nas w głównej mierze surowe formy nowoczesnego design, jednakże nie obce są nam także projekty bazujące na stylu neoklasycznym. Przestrzeń kształtowana przy naszym udziale jest bowiem pomyślana tak, aby każdy detal wystroju wnętrza w pełni współgrał z Państwa wizją idealnego domu.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących oferty zapraszamy do naszego Studia.