pracownia architektury i aranżacji wnętrz

Studio inConcept to unikalny salon sprzedaży oraz pracownia architektury i aranżacji wnętrz. W salonie ekspozycyjnym studia znajdą Państwo kolekcje niemieckich kuchnii HAECKER oraz meble i oświetlenie wiodących włoskich marek.

Przygotowana przez nas oferta została dobrana tak, by umożliwić Państwu kompleksowe wyposażenie domu. Proponujemy zestawienia różnorodnych mebli i dodatków, począwszy od nowatorskich i funkcjonalnych systemów kuchennych, po niekonwencjonalne rozwiązania do salonów i sypialni. Atmosferę każdego wnętrza tworzy odpowiednio dobrane oświetlenie, dlatego naturalnym uzupełnieniem naszej oferty jest bogaty wybór wyjątkowych lamp.

Oferujemy naszym Klientom usługę kompleksowego projektowania i aranżacji wnętrz. Doświadczony projektant pomoże Państwu na wszystkich obszarach wyposażenia i aranżacji domu, począwszy od doboru koncepcji, przygotowania projektów technicznych i wizualizacji wybranych rozwiązań, po pełny nadzór autorski nad wykonawcami prac remontowych i wykończeniowych.